Kaş Ekimi

kaş-ekimi


   
   
   

  Kaş ekimi yöntemi saç köklerinin alınarak kaş bölgesine nakledilmesini içeren cerrahi bir operasyondur.

  Kaşlar, yüzünüzün çerçevesini belirleyen ve ifadenizi güçlendiren önemli bir özelliktir. Dolgun ve doğal kaşlara sahip olmak, yüzünüzdeki güzellik ve karakteri vurgulamanın bir yoludur. Ancak, genetik faktörler, aşırı tüy dökülmesi, yaralanmalar veya farklı nedenlerle kaşlarınız seyrek olabilir. Bu noktada, yüz ifadenizi ve güzelliğinizi etkileyerek özgüveninizi azaltır.

  İlerleyen tıp dünyasında elbette bu soruna kalıcı bir çözüm vardır. Son yıllarda geliştirilen saç ekimi teknikleri sayesinde acısız şekilde, seyrek veya eksik olan kaş bölgelerine saç köklerinin yerleştirilmesi sağlanır. Uzman ekibimiz, kişinin doğal kaş yapısını dikkate alarak, kaşlarınızın şeklini, yoğunluğunu ve yönünü belirler. Hassas bir şekilde çalışarak, doğal ve etkileyici kaşlar elde etmek için gerekli olan adımları bütünüyle atarlar.

  Kaş Ekimi Nasıl Gerçekleşir?

  Kaş ekimi işlemi, tamamıyla yerel anestezi altında gerçekleşir. FUE saç ekim yöntemi kullanılır ve operasyon 3-4 saat kadar sürer. İşlem süresi, kaşlarınızın mevcut durumu, istenen yoğunluk ve şekil gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir.

  Uzman ekibimiz, her bir müşterimize kişisel bir yaklaşım sunar. Öncelikle, kaşlarınızın mevcut durumunu, yüz hatlarınızı ve kişisel tercihlerinizi tüm ayrıntılarıyla dikkatlice değerlendirir. Buna dayanarak, size en uygun kaş şeklini belirlemek için kişiye özel bir planlama yaparlar. Doğal ve etkileyici kaşlar elde etmek için  en son teknikleri ve ekipmanları kullanırız.

  Operasyon Sonrası Dikkat edilmesi gerekenler

  Operasyon sonrasında, kaşlarınızın sağlıklı bir şekilde iyileşmesi  için özenli bir iyileşme süreci gereklidir. Uzman ekibimiz, size işlem sonrası bakım talimatları ve önerileri bütün yönleriyle sunarak süreci kolaylaştırır ve en iyi sonuçları almanıza yardımcı olur.

  Biz, uzmanlaşmış bir klinik olarak size en son teknolojiye sahip tesislerde kaliteli hizmet sunuyoruz. Deneyimli ve uzman ekibimiz konusunda büyük bir bilgi birikimine sahiptir. En son teknikleri takip eder. Amacımız, size güvenilir bir ortamda en iyi sonuçları sunarak, doğal ve etkileyici kaşlara sahip olmanızı sağlamaktır.

  Siz de kaş ekimiyle güzelliğinizi tamamlayan, doğal ve etkileyici kaşlara sahip olmak isterseniz, uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Size kişiselleştirilmiş çözümler sunarak, kendinizi daha güzel ve özgüvenli hissetmenizi sağlayabiliriz. Sonuç olarak doğal ve etkileyici kaşlara sahip olun ve güzelliğinizi ön plana çıkarın!

  Ice Fue